Stal Rzeszów poza boiskiem - piłkarze ćwiczyli celność i koncentrację na strzelnicy

Piłkarze Stali Rzeszów zamienili murawę na pasy strzelnicze, by spróbować swoich sił w zupełnie innej dyscyplinie. Wizyta na Strzelnicy Powiatowej „Dycha” miała charakter szkoleniowy i integracyjny, a nad przebiegiem czuwały wykwalifikowane osoby. Patronat objął Starosta Rzeszowski Krzysztof Jarosz, a organizację wspierali wykonawcy obiektu. To nietypowe połączenie treningu fizycznego i pracy nad koncentracją wzbudziło sporo emocji.
- Wizyta piłkarzy Stali w Rzeszowie
- Strzelnica Powiatowa „Dycha” jako miejsce treningu
Wizyta piłkarzy Stali w Rzeszowie
Podopieczni trenera Marka Zuba pojawili się na strzelnicy, gdzie zaczęli od zajęć teoretycznych: omówiono zasady bezpieczeństwa oraz obsługę broni palnej. Następnie, pod okiem instruktorów, każdy zawodnik mógł oddać pierwsze strzały. Według relacji organizatorów, gracze pokazali pełne zaangażowanie i dobrą celność — trafienia na tarczy nie były rzadkością. Przy wydarzeniu byli obecni także przedstawiciele inwestora i budowy: Rafał Styka oraz kierownik budowy Adrian Babula.
Strzelnica Powiatowa „Dycha” jako miejsce treningu
Obiekt został zaprezentowany jako nowoczesny i dostępny dla różnych grup zainteresowanych. W ocenie gospodarzy strzelnica ma charakter całoroczny i wyposażona jest w rozwiązania, które wyróżniają ją w skali kraju. W samym wydarzeniu podkreślano także atrakcję zwaną strefą aktywnego strzelania, łączącą elementy realistycznego treningu z dynamiką znaną z gier komputerowych:
To bezpieczne, całoroczne i w pełni nowoczesne miejsce, wyposażone w rozwiązania unikatowe w skali kraju. Będziecie mogli skorzystać ze szczególnej atrakcji Strzelnicy, jaką jest strefa aktywnego strzelania – łączy realizm prawdziwego treningu z emocjami znanymi z gier komputerowych.
- Starosta Rzeszowski Krzysztof Jarosz
Starosta życzył drużynie, by na boisku zdobywali jak najwięcej bramek, a podczas pobytu na strzelnicy – samych dziesiątek na tarczy. Organizatorzy i gospodarze podziękowali za wspólnie spędzony czas, a uczestnicy ocenili ćwiczenia jako wartościowy element pracy nad koncentracją i opanowaniem, przydatny także w sportowej rywalizacji.
na podstawie: Starostwo Powiatowe w Rzeszowie.
Ostatnie Artykuły

Podrabiana odzież z targowiska skończyła się zarzutem

Jedna kolizja w Zarzeczu odsłoniła dwa ciężkie przewinienia kierowców

Świąteczny bilans na Podkarpaciu - dwa zgony i 51 pijanych kierowców

Wisłokostrada odciążyła miasto szybciej, niż wielu się spodziewało

126 km/h w Górze Ropczyckiej - motocyklista stracił prawo jazdy

Leśne podpalenia pod Stalową Wolą - policja zamknęła sprawę aresztem

Lany poniedziałek pod nadzorem - chwila zabawy może kosztować
![[PIŁKA NOŻNA] Betclic 1. liga – Stal Rzeszów – Odra Opole 0:1. Michał Feliks dał gościom trzy punkty w Rzeszowie](/images/mecz/thumbnails/stal-rzeszow-odra-opole-06042026-01.webp)
[PIŁKA NOŻNA] Betclic 1. liga – Stal Rzeszów – Odra Opole 0:1. Michał Feliks dał gościom trzy punkty w Rzeszowie

Pod wodą ruszył nowy sprzęt - rzeszowscy kontrterroryści sprawdzili go na jeziorze
![[SIATKÓWKA] PlusLiga: Indykpol AZS Olsztyn – Asseco Resovia Rzeszów 0:3. Goście z Rzeszowa wygrali w Hali Urania](/images/mecz/thumbnails/indykpol-azs-olsztyn-asseco-resovia-rzeszow-04042026-03.webp)
[SIATKÓWKA] PlusLiga: Indykpol AZS Olsztyn – Asseco Resovia Rzeszów 0:3. Goście z Rzeszowa wygrali w Hali Urania

Pod podłogą trzymał narkotykową skrytkę - policja znalazła 2 kg

Wielkanocne patrole ruszą na drogi. Ciężarówki też staną na zakazie

Podszyli się pod numer policjantki z Mielca - seniorka była o krok od straty

