Halloween Rzeszów 2025 — impreza w ALOHA Club

Zbliża się najmroczniejsza noc w roku — ALOHA zamienia się w scenę grozy, gdzie dekoracje, konkurs na najlepsze przebranie i muzyka DJ‑a tworzą gęsty klimat Halloween. Warto wpaść i przekonać się, czy twoje przebranie wygra firmowe gadżety.
Szczegóły wydarzenia — Halloween Rzeszów
- Data i godzina: 31 października (piątek), godz. 21:30
- Miejsce: ALOHA - Food, Bowling & Club
- Adres: Krakowska 20, Rzeszów, Poland
- Lokalizacja (koordynaty): 50.049093584627, 21.97612626321
- Strona miejsca (tekstowo): https://facebook.com/alohafoodbowlingclub
- ID miejsca: 122438007883118
- Muzyka: DJ Włodziu
- Wstęp: od ukończonego 16. roku życia — konieczne dokumenty tożsamości
- Informacje o biletach/cenie: brak szczegółów w opisie — brak informacji o sprzedaży biletów
- Zgoda na wykorzystanie wizerunku: uczestnictwo oznacza zgodę na fotografowanie i wykorzystanie wizerunku
- Organizator: impreza wpisana w kalendarz Paradise
Opis wydarzenia — Halloween w ALOHA
Klub w pełnym klimacie grozy: pajęczyny, mrok i dopracowane detale scenografii, które sprawią, że wieczór będzie intensywny wizualnie. Po sali będą krążyć przekąski i słodkości, a na scenie i przy konsoli DJ Włodziu zadba o taneczne rytmy i odpowiednie tempo imprezy.
W planie jest konkurs na najlepsze przebranie — nagrody to firmowe gadżety, więc warto postawić na pomysłowość. Dla kogo? Dla osób szukających klimatycznej, clubowej nocy z opcją zabawy w przebraniu — głównie młodzież i młodzi dorośli (16+). Przyjdź z dokumentem tożsamości i odrobiną odwagi — atmosfera ma być mroczna, ale zabawna.
Biorąc udział pamiętaj o zgodzie na wykorzystanie wizerunku — organizator może robić zdjęcia z imprezy.
Ostatnie Artykuły

Joanna Rusin o pisarzach i lekarzach - wieczór, który wciągnął publiczność
![[PIŁKA NOŻNA] Stal Rzeszów – Polonia Warszawa 0:2 w Betclic 1. lidze – goście rozstrzygnęli wszystko w samej końcówce](/images/mecz/thumbnails/stal-rzeszow-polonia-warszawa-17042026-02.webp)
[PIŁKA NOŻNA] Stal Rzeszów – Polonia Warszawa 0:2 w Betclic 1. lidze – goście rozstrzygnęli wszystko w samej końcówce

W Rzeszowie urzędnicy i samorządowcy ćwiczyli odporność państwa

Volkswagen jechał w stronę Frysztaka - kierowca miał blisko 3 promile

Rzeszowskie kluby z rekordowym wsparciem. Miasto szykuje kolejne środki

Policjanci w Bratkowicach zamiast pościgu chwycili za 4200 sadzonek

Kaskadowe kontrole prędkości przyniosły 1024 wykroczenia na Podkarpaciu

Beata Olchowa otwiera w Rzeszowie ogród emocji ze światła i cienia

Narkotykowy magazyn w mieszkaniu 33-latka - policja znalazła ponad 360 gramów

Dziewczynka straciła przytomność na krajówce - policjanci z Jasła ruszyli pierwsi

Przy Pogwizdowskiej ruszają konsultacje nad planem, który przesądzi o zabudowie

Nóż, atrapa broni i siekiera w aucie - 19-latek zatrzymany po awanturze w Kozłówku

Na 3 Maja spotkają się społeczne inicjatywy. Rzeszów szykuje targi

