MDK Rzeszów: Kornelia Kulczycka i Michalina Grzybowska w finałowej dziesiątce III edycji Festiwalu DINO TOP 2019r.
Wokalistki z Pracowni Wokalnych Młodzieżowego Domu Kultury: Michalina Grzybowska oraz Kornelia Kulczycka zaśpiewają w Finale III edycji Festiwalu DINO TOP 2019, który odbędzie się w dniach 31.05-1.06 w Sędziszowie Małopolskim.
Uczennice przygotowane przez Iwonę Josse-Jakubiec oraz Dominikę Kindrat znalazły się w dziesiątce finalistów wyłonionych na podstawie przesłanych nagrań.
Podczas dwudniowego festiwalu zaprezentują się również takie gwiazdy jak Maryla Rodowicz czy Roksana Węgiel.
https://www.dinotopfestiwal.pl/program
Młodzieżowy Dom Kultury w Rzeszowie, http://mdk-rzeszow.art.pl/, mdk.rzeszow.pl/wiadomosci/1/wiadomosc/7456/kornelia_kulczycka_i_michalina_grzybowska_w_finalowej_dziesiatce
Autor: krystian