Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Rzeszów

Panowie w kwestii przenoszenia potrzebnych sobie rzeczy mają nieco utrudnione zadanie. W końcu kobiety, które zazwyczaj posiadają przynajmniej kilka torebek, nie mają dylematów związanych ze schowaniem pieniędzy, telefonu, kluczy lub lusterka. Wybierając się w daleką podróż są w stanie zabrać ze sobą nawet notes, książkę czy też podręczne kosmetyki.

By jednak nieco ułatwić życie mężczyznom, firmy z branży galanterii skórzanej projektują i tworzą dla nich coraz to nowe rozwiązania. Obecnie panowie kupić mogą męską aktówkę, wizytownik, skórzaną torbę, saszetkę czy też teczkę, no i przede wszystkim to, co wydaje się najważniejsze - skórzany, klasyczny portfel.

Dodatek bez którego trudno się obejść

Portfel , to dodatek bez którego trudno się obejść. Używany praktycznie codziennie, szybko zdaje się jednak niszczeć. Dlatego właśnie stanowi jedno z nielicznych akcesoriów w które naprawdę warto zainwestować. Mimo, że dziś większość osób korzysta z kart płatniczych, a nie gotówki, takowe też chowa przecież do portmonetki. Podobnie zresztą, jak karty kredytowe, prawo jazdy, dowód osobisty i ewentualne wizytówki.

Dlatego właśnie portfel musi być wykonany z trwałego materiału i odporny na zarysowania. Bo o ile panie chowają go do torebki, o tyle mężczyźni mają zwyczaj przekładać go z kieszeni do kieszeni. Poza tym, skupiając się głównie na panach, warto wspomnieć też, że to właśnie oni zazwyczaj stawiają na ponadczasowe rozwiązania w tej kwestii. Przekonanie, że idealnym dla nich jest skórzany portfel męski, nie wzięło się zatem znikąd. Wiele lifestylewych stron dla modnych mężczyzn poleca właśnie portfele wykonane z tego surowca.

Jakie portfele męskie będą modne tej jesieni?

Z racji tego, że większość panów stawia na rozwiązania ponadczasowe, nie przejmują się oni trendami, które zmieniają się praktycznie co sezon. Portfele męskie zazwyczaj dostępne w wielu kolorach, wersjach i kształtach stanowią dla nich wystarczająco rozbudowaną ofertę.

Jeśli jednak z jakiś powodów chcą nadążać za modą, warto by zwrócili uwagę na slim wallet, a więc cienkie portfele męskie. Model taki, jak sama nazwa wskazuje, to cienki portfel męski, który wyróżnia się niewielkimi rozmiarami. Jego cechą charakterystyczną jest również to, że wykonany jest z możliwie jak najcieńszej warstwy skóry. Ze względu na swoją specyficzną formę, portfel slim, to dodatek, który zmieści się w każdej kieszeni. Bez problemu nosić go można zarówno w spodniach, kurtce czy kieszonce marynarki. Jest bowiem zaprojektowany tak, aby zajmować jak najmniej miejsca.

Jeśli zatem jesteśmy minimalistami albo nie w naszym guście są grube portmonetki, skórzany portfel męski w wersji slim będzie dla nas najodpowiedniejszy. Możliwość przenoszenia przy sobie najpotrzebniejszych drobiazgów z jednoczesnym minimalnym obciążeniem, to największa zaleta cienkiego portfela. Co więcej, umieszczenie go w kieszeni spodni nie krępuje ruchów w trakcie chodzenia lub siadania. Nie potrzebujemy zatem kupować saszetki czy nerki, aby ułatwić sobie codziennie funkcjonowanie.

Skórzany portfel – połączenie elegancji i funkcjonalności

Eleganckie portfele męskie czy też jak kto woli modne portfele męskie, to przede wszystkim te, które wykonane są ze skóry. Ze względu na ich trwałość, właścicielowi mogą służyć wiele lat. Takowy męski portfel może być dobrany według klasycznych wzorów, jak i tych, które w danym sezonie są na topie. Wszystko zależy tak naprawdę od naszych potrzeb i preferencji.

Decydując się na konkretny zakup warto wziąć zatem pod uwagę nasz gust. By dodatek był jednak praktyczny musimy liczyć się również z ilością kart i akcesoriów, które na co dzień ze sobą nosimy. Nie ma sensu kupować bowiem portfela w wersji slim, jeśli chcemy schować w nim plik wizytówek, banknotów czy kart.

I odwrotnie - gdy zależy nam na poręcznym, wszędzie mieszczącym się dodatku, w którym przenosić chcemy wyłącznie prawo jazdy i dowód osobisty wraz z kartą płatniczą - kupowanie pojemnego modelu po prostu mija się z celem. Wszystko jest tu zatem kwestią do przemyślenia.