Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Rzeszów

6 listopada w K20 odbyła się druga edycja Quiz Room - teleturnieju dla Rzeszowian. To nowa forma rozrywki dostępna dla każdego. Aby wziąć udział w wydarzeniu wystarczyło zebrać grupę znajomych i zapisać się na wydarzenie na www.QuizRoom.PL i przyjść do K20 Pub w centrum Rzeszowa. Do do wygrania w Quiz Room są nagrody rzeczowe, a sama impreza ma charakter otwarty. Tym razem najlepsi zgarnęli Monopoly Rzeszów.

Drużyny rywalizowały ze sobą w programie w konwencji teleturnieju. Są elektroniczne panele punktowe, tablice, stanowiska dla drużyn w różnych kolorach. Całością kieruje charyzmatyczny prowadzący.

Idea Quiz Room jest prosta. Zabić nudę. Każdy z nas marzy o tym, aby raz na jakiś czas oderwać się od normalnego życia. Czy może być lepszy na to sposób niż udział w teleturnieju z najlepszymi przyjaciółmi?

Quiz Room to startup rzeszowskich studentów, głównym pomysłodawcą jest Michał Jeżowski. Jak podkreśla Quiz Room to świetny pomysł na poznanie innych ludzi i wspólną zabawę. Każdy odcinek jest inny i rządzi się swoimi prawami. Twórca chce podobne wydarzenia organizować dla szkół, firm uczelni w rozgrywce, która wymaga pracy zespołowej i stalowych nerwów. Już teraz prowadzi rozmowy z uczelniami, na których niebawem Quiz Room będzie miał szanse się pojawić.

Fakt, że jest to świetna i zaskakująca rozrywka potwierdza każdy odcinek. W ostatnim Quiz Roomie do finału dostały się nieoczekiwanie dwie fantastyczne drużyny. Tata z córką oraz para na randce, która przy okazji Quiz Roomu dopiero co się poznała i to właśnie oni wygrali zgarniając tym samym nagrodę główną czyli Monopoly Rzeszów. Rywalizacja była bardzo zaciekła i o zwycięstwie zadecydowała dopiero ostatnia konkurencja.

Całe wydarzenie obserwowała z zainteresowaniem publiczność, która nagradzała dobre odpowiedzi oklaskami, czasem podpowiadała innym razem wybierała konkurencje, w jakich musieli zetrzeć się zawodnicy. Było sporo śmiechu, nieoczekiwanych zwrotów akcji i dobrej zabawy.
Kolejna edycja Quiz Room będzie ogłoszona już niebawem na https://quizroom.pl/.