Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Rzeszów

Poznaj nasze oferty pracy w Rzeszowie

Rzeszów to stolica województwa podkarpackiego, miasto ulokowane w południowo-wschodniej Polsce. Miasto to jest jednym z najważniejszych ośrodków przemysłowych w regionie. Jeżeli szukasz pracy na terenie Rzeszowa, możesz ją podjąć w charakterze doradcy ubezpieczeniowego. Posiadamy ponadto aktualne oferty pracy dla dekarzy, kosztorysantów budowlanych, a także specjalistów z wielu innych branż.

Szukamy doradcy ubezpieczeniowego na terenie Rzeszowa

Doradca ubezpieczeniowy to specjalista zajmujący się doradzaniem, a następnie sprzedażą produktów ubezpieczeniowych. Do jego zadań należy pozyskiwanie nowych klientów, a następnie utrzymywanie z nimi relacji biznesowych. Żeby rozpocząć pracę na stanowisku doradcy ubezpieczeniowego nie trzeba mieć specjalistycznego wykształcenia (choć dla niektórych pracodawców wykształcenie wyższe może być atutem), Bardzo ważne jest natomiast posiadanie takich cech jak samodzielność, czy komunikatywność. Doradca ubezpieczeniowy musi lubić pracę z ludźmi, dobrze radzić sobie z sytuacjami stresowymi i oczywiście posiadać smykałkę do sprzedaży. Zarobki w zawodzie takim jak doradca ubezpieczeniowy są bardzo zróżnicowane (wiele zależy tu od doświadczenia i osiąganych wyników).

Kosztorysant budowlany pilnie poszukiwany

W Rzeszowie dostępne są oferty pracy dla kosztorysantów budowlanych. Osoby zatrudnione na tym stanowisku mają za zadanie opracowywanie kosztorysów budowlanych, analizowanie dokumentacji projektowej, a czasem także przygotowywanie dokumentów ofertowych. Pracodawca może wymagać od kosztorysanta budowlanego współpracy z podwykonawcami, czy dostawcami branżowymi. Żeby rozpocząć pracę na stanowisku kosztorysanta budowlanego konieczne jest posiadanie uprawnień budowlanych. Pracodawcy często wymagają też doświadczenia na podobnym stanowisku. Do podjęcia zatrudnienia w charakterze kosztorysanta budowlanego potrzebna jest doskonała znajomość rynku materiałów budowlanych. Ze względu na charakter tego zawodu ważną cechą kandydata jest komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej.

Dużo ofert zatrudnienia dla dekarzy

Dekarz to fachowiec specjalizujący się w pokrywaniu, a także naprawianiu dachów przy pomocy specjalnie do tego celu przeznaczonymi materiałami. Dekarz może również montować okna dachowe, włazy, czy świetliki. Do obowiązków dekarzy należy wykonywanie izolacji dachowych, ocena materiałów, które wykorzystuje się do robót dekarsko-blacharskich, dokonywanie pomiarów, czy inwentaryzacji. O posadę dekarza może się starać osoba, która ukończyła zasadniczą szkołę zawodową, ewentualnie specjalistyczne kursy. Warunkiem koniecznym do rozpoczęcia pracy na tym stanowisku jest dobra kondycja fizyczna, brak przeciwwskazań do pracy na wysokości (dekarz nie może mieć lęku wysokości), wyobraźnia przestrzenna, sprawność manualna, sumienność i dokładność. Ofery dla dekarzy znajdziesz tutaj

Jeżeli praca w Polsce nie jest szczytem Twoich marzeń i chciałbyś spróbować swoich sił za granicą – koniecznie przejrzyj nasze oferty pracy w Koblenz