Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Rzeszów

Masz pomysł na projekt, ale nie wiesz, jak go wykonać? Zostaw to drukarni internetowej!

Chciałbyś stworzyć ciekawą reklamę, ale nie masz wiedzy lub umiejętności, aby ją wykonać? Skup się na rozwijaniu swojego biznesu, a promowanie marki pozostaw internetowej drukarni wielkoformatowej. Firma na bazie Twoich pomysłów przygotuje profesjonalne wydruki, które zachwycą i przyciągną wielu nowych klientów. Dowiedz się, jak zmienić wymyślony projekt w skuteczną reklamę.

Marketing to działania, które mają na celu wypromowanie marki i zwiększenie sprzedaży dóbr lub usług osobom, które ich potrzebują lub zwyczajnie pragną. Wyróżnia się kilka rodzajów strategii promocyjnych, jednak mimo upowszechnienia się internetu, stacjonarne formy reklamy wciąż są popularne i chętnie wykorzystywane. Aby stworzyć skuteczną reklamę, potrzebujesz przede wszystkim ciekawego pomysłu. Następnie musisz zmienić zamysł w projekt, a ten – w wydruk. Pomoże Ci w tym profesjonalna drukarnia internetowa 24h.

Plakat jednostronny listwowany

Plakat jednostronny listwowany

Jakie usługi oferuje drukarnia online?

Branża poligraficzna bardzo rozwinęła się w ostatnich latach. Wiele drukarni przeniosło swoje działania do internetu, dzięki czemu może zaoferować swoje usługi klientom w całym kraju i poza jego granicami. Jednak ich oferta nie ogranicza się wyłącznie do wykonywania wizytówek, ulotek czy katalogów. Drukarnia internetowa, taka jak np. OpenPrint, zajmuje się również:

  • drukowaniem wielkoformatowych produktów, takich jak banery, plakaty czy siatki mesh,
  • profesjonalnym projektowaniem środków przekazu reklamy.

Firma współpracuje z doświadczonymi grafikami, którzy zmieniają pomysły klientów w gotowe do druku projekty. To korzystna cenowo usługa, dzięki której zaoszczędzisz nie tylko pieniądze, ale także czas spędzony na dostosowywaniu pomysłu do wymagań technicznych internetowej drukarni. Przykładowe realizacje możesz zobaczyć na: https://www.openprint.pl/.

Ulotki reklamowe

Ulotki reklamowe

Jak złożyć zamówienie na wykonanie projektu?

Graficy mogą stworzyć projekt do każdego produktu realizowanego w internetowej drukarni wielkoformatowej. Zamówienie np. na druk plakatów online złożysz wygodnie za pośrednictwem specjalnego formularza, który jest umieszczony na stronie firmy. Potrzebne będą:

  • dane osobiste zamawiającego – imię, nazwisko, numer telefonu, adres e-mail oraz adres do korespondencji,
  • informacje dotyczące projektu – rodzaj produktu, format, sposób wykonania oraz czas realizacji,
  • opis pomysłu – szczegółowe informacje na temat tego, co ma się na nim znaleźć na wydruku oraz jak ma wyglądać produkt po wydrukowaniu,
  • logotyp,
  • dodatkowe materiały – dokument tekstowy i pliki graficzne w odpowiedniej postaci wektorowej lub bitmapy. 

Po uzupełnieniu wszystkich niezbędnych pól, na końcu formularzu wyświetli się orientacyjna cena wykonania projektu. Np. za plakat w formacie a4 wykonywany w sposób standardowy w zwykłym trybie zapłacisz zaledwie 64 złote netto! To niewiele za profesjonalnie zaplanowany produkt.

Po złożeniu zamówienia graficy przystąpią do pracy. Po kilku dniach otrzymasz wstępny projekt. Masz prawo do dwóch poprawek. Zlecenie zostanie przekazane do wydruku, dopiero kiedy wszystko zaakceptujesz.

Roll Up Standard

Roll Up Standard

Dlaczego warto korzystać z usług studia graficznego drukarni internetowej?

Drukowanie online to prosty sposób na to, żeby zaoszczędzić na reklamie swojego biznesu. Firmy internetowe mają nie tylko szeroką ofertę, ale także atrakcyjne, konkurencyjne ceny i darmową przesyłkę. Dzięki temu już więcej nie przepłacisz za wykonanie materiałów promocyjnych.

Korzystanie z usług grafików współpracujących z internetową drukarnią także ma wiele zalet. Specjaliści stworzą projekt zgodny z wymaganiami technicznymi firmy, dzięki czemu nie będziesz musiał martwić się np. o źle dopasowaną kolorystykę lub rozmiar. Graficy dopasują plik również do Twojej identyfikacji wizualnej, dzięki czemu zachowasz spójny wizerunek firmy.

Od idei aż do druku? To możliwe w drukarniach internetowych z własnym studio graficznym. Szeroka oferta sprawia, że każdy przedsiębiorca znajdzie tam coś dla siebie.