Poznaj depilację IPL w Rzeszowie!

Metoda depilacji IPL to technika, która gwarantuje trwały efekt. Już pierwsza fotodepilacja daje nawet do 30% mniej owłosienia. Każdy zabieg poprzedza profesjonalna konsultacja. Nasi eksperci czekają w DepilConcept w Rzeszowie.

Trwała depilacja IPL

Coraz większą popularność zdobywa bezbolesna i trwała depilacja urządzeniami IPL, które działają bezpośrednio na cebulkę włosa, dzięki czemu problem wrastających włosów i czarnych kropek w miejscu niedawnej depilacji znika na zawsze. Dodatkowym atutem jest niski koszt w porównaniu ze standardową metodą. Wybór nowoczesnej metody IPL to oszczędność czasu i pieniędzy. Przy jednoczesnym komforcie i skuteczności czyni tę metodę bezkonkurencyjną.

Sprawdź: Depilacja IPL + Woskiem w DepilConcept w Rzeszowie

Jak działa technologia IPL?

Wiązka promienia wysłana z urządzenia IPL przenika przez płytkie warstwy skóry i trafia prosto w cebulkę włosa podnosząc nieznacznie jej temperaturę. Ta mała zmiana powoduje duży efekt - cebulka zostaje trwale uszkodzona, a włos nie może odrosnąć. Aparat do depilacji IPL, emituje dokładnie taką wiązkę promienia, która oddziałuje tylko na barwnik znajdujący się w naszych włosach – rozgrzewa go do tego stopnia, że cała cebulka ulega zniszczeniu bez ryzyka uszkodzenia otaczającej ją skóry. Co to oznacza w praktyce? Dzięki użyciu technologii IPL zabieg trwałej depilacji jest bezbolesny, a powrót do zaplanowanych spraw jest możliwy od razu po opuszczeniu salonu.

Zabieg fotodepilacji IPL

Fotodepilacja zawdzięcza swoją skuteczność zasadzie stopniowego podgrzewania mieszka włosowego za pomocą wielu nakładających się impulsów. Zabieg charakteryzuje sposób wykonania In Motion, czyli „w ruchu”. Każdy impuls ma jednostkowo niską energię w efekcie czego skóra jest podgrzewana tylko do momentu, dostarczenia jej wystarczającej łącznej energii potrzebnej do uszkodzenia mieszka włosowego.

Redukcja owłosienia z

Dla uzyskania trwałych efektów redukcji owłosienia potrzeba od 7 do 10 zabiegów oraz kilku fotodepilacji utrwalających. Trwałą depilację IPL wykonuje się w serii, ponieważ włosy nie rosną jednocześnie. Przerwy pomiędzy wizytami trwają około czterech tygodni. Metoda depilacji IPL nie wymaga wcześniejszego przygotowania skóry i jest odpowiednia dla każdego fototypu karnacji. Jest to przełomowa innowacja w trwałych metodach depilacji, które dotąd ograniczały się do usuwania zbędnego owłosienia przy dużym kontraście włosów i karnacji. W DepilConcept pracujemy na żelu chłodzącym, a moc SHR zawsze regulujemy indywidualnie do koloru włosów i fototypu skóry klienta. Dzięki systemowi In Motion możemy usuwać również jasne włosy. To przełom w technologii trwałych metod depilacji! Fotodepilacja IPL pozwala ograniczyć podrażnienia po zabiegu. Dedykowana jest osobom z tendencją do pękania naczynek krwionośnych i powstawania niedoskonałości, a także doświadczających w przeszłości poparzeń słonecznych.