Koncert laureatów konkursu piosenki ekologicznej „Ekotony” na rzeszowskim Rynku już jutro
W Rzeszowie już wkrótce odbędzie się wyjątkowe wydarzenie – koncert laureatów III edycji konkursu piosenki ekologicznej „Ekotony”. To niepowtarzalna okazja, aby usłyszeć młodych artystów ze szkół podstawowych, którzy poprzez muzykę promują ochronę środowiska.
  1. Koncert odbędzie się 5 czerwca 2024 roku o godz. 13.00 na rzeszowskim Rynku.
  2. Laureaci konkursu wykonają piosenki o tematyce ekologicznej.
  3. Wręczone zostaną nagrody dla uczniów i szkół.
  4. Z okazji Światowego Dnia Ochrony Środowiska będzie możliwość rozmowy z urzędnikami na tematy ekologiczne.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców na rzeszowski Rynek, gdzie już 5 czerwca 2024 roku o godzinie 13.00 odbędzie się koncert laureatów III edycji konkursu piosenki ekologicznej „Ekotony”. To doskonała okazja, aby usłyszeć młodych, utalentowanych uczniów rzeszowskich szkół podstawowych, którzy zaprezentują swoje piosenki o tematyce związanej z ochroną środowiska.

Podczas koncertu usłyszymy utwory poruszające ważne kwestie ekologiczne, takie jak ochrona zasobów wodnych, segregacja odpadów oraz inne działania proekologiczne. To wydarzenie jest nie tylko doskonałą formą rozrywki, ale także edukacji – promuje świadomość ekologiczną wśród młodszych pokoleń.

Z okazji Światowego Dnia Ochrony Środowiska, który obchodzimy właśnie 5 czerwca, podczas koncertu będzie można porozmawiać z urzędnikami z Wydziału Klimatu i Środowiska Urzędu Miasta Rzeszowa. To świetna okazja, aby dowiedzieć się więcej o programach dotacyjnych i innych inicjatywach proekologicznych realizowanych w naszym mieście.

W trakcie wydarzenia, oprócz występów muzycznych, wręczone zostaną nagrody dla laureatów konkursu oraz nagrodzonych szkół. To moment, w którym młodzi artyści zostaną docenieni za swoje zaangażowanie i talent. Zapraszamy wszystkich mieszkańców do wspólnego świętowania i wsparcia młodych talentów.


Na podst. UM Rzeszów