Paweł Domagała i Gizmo Varillas na Europejskim Stadionie Kultury 2024 w Rzeszowie
Już 21 czerwca Park Sybiraków stanie się centrum muzycznych emocji! Podczas Wschodu Kultury Europejskiego Stadionu Kultury 2024 będziemy mieli okazję zobaczyć niezwykły duet na scenie – Pawła Domagałę oraz Gizmo Varillasa. To wydarzenie z pewnością zapisze się w pamięci mieszkańców.
  1. 21 czerwca Park Sybiraków.
  2. Wystąpienie Pawła Domagały i Gizmo Varillasa.
  3. Koncert w ramach Wschodu Kultury Europejskiego Stadionu Kultury 2024.
  4. Organizacja przez Narodowe Centrum Kultury i Urząd Miasta.

Paweł Domagała to artysta wszechstronny, znany zarówno z filmów, jak i scen teatralnych. Jego bogata kariera muzyczna obejmuje cztery albumy studyjne, w tym popularne „Opowiem Ci o mnie” z 2016 roku oraz „Narnia” wydane w 2022 roku. Jego utwory, takie jak „Weź nie pytaj”, zdobyły ogromną popularność, osiągając milionowe odsłony na YouTube.

Gizmo Varillas, hiszpański kompozytor i wokalista, zyskał uznanie dzięki takim albumom jak „El Dorado” i „Out of the Darkness”. Jego najnowszy singiel „Desde el Otro Lado” ukazuje artystyczną ewolucję, której efekty będzie można usłyszeć na żywo podczas koncertu. Warto również wspomnieć, że kolejny album Varillasa jest planowany na 2025 rok, co z pewnością wzbudza ciekawość fanów.

Organizatorzy wydarzenia, czyli Narodowe Centrum Kultury, Urząd Miasta oraz Estrada Rzeszowska, zadbali o to, aby tegoroczna edycja Europejskiego Stadionu Kultury była pełna wyjątkowych artystycznych doznań. Inicjatywa ta, wspierana przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, jest doskonałą okazją do promocji różnorodności kultur oraz integracji społeczności lokalnej.

Nie przegapcie tego wyjątkowego wieczoru! Spotkajmy się 21 czerwca w Parku Sybiraków, aby wspólnie cieszyć się muzyką i atmosferą, którą przyniesie Wschód Kultury Europejski Stadion Kultury 2024.


Na podst. UM Rzeszów