Rzeszowskie talenty w Gogołowie - finały wojewódzkie badmintona pokazały klasę

2 min czytania
Rzeszowskie talenty w Gogołowie - finały wojewódzkie badmintona pokazały klasę

Niedzielne hale w Gogołowie wypełniły się krótkimi, szybkimi wymianami i młodzieńczą determinacją. W centrum uwagi znalazła się grupa z Rzeszowa – wychowankowie lokalnych zajęć badmintonowych z Centrum Młodzieży w Rzeszowie, którzy stanęli do rywalizacji w wojewódzkich finałach.

  • Wojewódzkie Igrzyska Dzieci i Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Badmintonie pokazały, jak rosną młodzi zawodnicy
  • Treningi w Centrum Młodzieży w Rzeszowie przygotowały drużynę - to efekt pracy lokalnych zajęć

Wojewódzkie Igrzyska Dzieci i Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Badmintonie pokazały, jak rosną młodzi zawodnicy

W dniach 02.12.2025 i 03.12.2025 w Zespole Szkół w Gogołowie rozstrzygały się losy drużyn w grach zespołowych. Na parkiecie spotkali się uczniowie z różnych szkół województwa, a tempo spotkań i głośne uderzenia lotki przypominały, że badminton to sport pełen zwrotów akcji 😃🏸. Wśród uczestników byli także młodzi reprezentanci z Rzeszowa, którzy walczyli o jak najlepsze miejsca i zbierali cenne doświadczenie turniejowe.

Treningi w Centrum Młodzieży w Rzeszowie przygotowały drużynę - to efekt pracy lokalnych zajęć

Chłopcy z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 10 w Rzeszowie uczestniczą na co dzień w zajęciach badmintonowych organizowanych przez Centrum Młodzieży w Rzeszowie i to właśnie tam szlifowali formę przed finałami. Organizatorzy i trenerzy obserwują postępy młodych zawodników z satysfakcją, a dla samych uczniów udział w wojewódzkim turnieju był okazją do sprawdzenia się i nabrania doświadczenia przed kolejnymi startami 😊.

Centrum Młodzieży w Rzeszowie może pochwalić się kolejną grupą wychowanków, którzy pokazali, że systematyczne treningi procentują. Gratulacje dla drużyny i trenerów za zaangażowanie - to sygnał, że w regionie rośnie nowe pokolenie badmintona.

na podstawie: Młodzieżowy Dom Kultury Rzeszów.

Autor: krystian