Koncert jubileuszowy zespołu Raz, Dwa, Trzy w Rzeszowie
Zespół Raz, Dwa, Trzy, znany polski wykonawca, obchodzi 35-lecie swojej działalności muzycznej. Z tej okazji odbędzie się specjalny koncert, podczas którego artyści zaprezentują przekrojowy repertuar, podkreślając wieloletnią obecność na polskiej scenie muzycznej. Wydarzenie ma charakter kameralny i ma na celu uczczenie relacji zespołu z jego słuchaczami.
Data i miejsce wydarzenia
- Data: sobota, 13 grudnia 2025, godzina 18:00–19:50 CET
- Miejsce: Filharmonia Podkarpacka im. Artura Malawskiego w Rzeszowie
- Adres: ul. Chopina 30, Rzeszów, Polska
O zespole i jubileuszu
Historia zespołu rozpoczęła się 35 lat temu na korytarzu akademika w Zielonej Górze, gdzie trójka młodych muzyków zagrała swoje pierwsze wspólne utwory. Od tego czasu Raz, Dwa, Trzy konsekwentnie rozwija swoją muzykę, pozostając wiernym wypracowanemu stylowi, który łączy literacką wrażliwość frontmana Adama Nowaka z muzyczną kreatywnością całego zespołu.
Grupa zdobyła uznanie nie tylko dzięki autorskim kompozycjom, ale także za interpretacje utworów takich twórców jak Agnieszka Osiecka czy Wojciech Młynarski, zachowując szacunek dla oryginałów. Przez lata zespół zbudował silną więź z publicznością, występując na różnorodnych scenach — od kameralnych klubów po duże sale koncertowe. Koncerty są integralnym elementem ich działalności i sposobem na utrzymanie bliskiego kontaktu z fanami.
Organizacja wydarzenia
Jubileuszowy koncert jest organizowany z myślą o fanach, bez dużych uroczystości czy oficjalnych transmisji. Zespół chce w ten sposób wyrazić wdzięczność za wieloletnie wsparcie i wspólne muzyczne doświadczenia.
Ostatnie Artykuły

Joanna Rusin o pisarzach i lekarzach - wieczór, który wciągnął publiczność
![[PIŁKA NOŻNA] Stal Rzeszów – Polonia Warszawa 0:2 w Betclic 1. lidze – goście rozstrzygnęli wszystko w samej końcówce](/images/mecz/thumbnails/stal-rzeszow-polonia-warszawa-17042026-02.webp)
[PIŁKA NOŻNA] Stal Rzeszów – Polonia Warszawa 0:2 w Betclic 1. lidze – goście rozstrzygnęli wszystko w samej końcówce

W Rzeszowie urzędnicy i samorządowcy ćwiczyli odporność państwa

Volkswagen jechał w stronę Frysztaka - kierowca miał blisko 3 promile

Rzeszowskie kluby z rekordowym wsparciem. Miasto szykuje kolejne środki

Policjanci w Bratkowicach zamiast pościgu chwycili za 4200 sadzonek

Kaskadowe kontrole prędkości przyniosły 1024 wykroczenia na Podkarpaciu

Beata Olchowa otwiera w Rzeszowie ogród emocji ze światła i cienia

Narkotykowy magazyn w mieszkaniu 33-latka - policja znalazła ponad 360 gramów

Dziewczynka straciła przytomność na krajówce - policjanci z Jasła ruszyli pierwsi

Przy Pogwizdowskiej ruszają konsultacje nad planem, który przesądzi o zabudowie

Nóż, atrapa broni i siekiera w aucie - 19-latek zatrzymany po awanturze w Kozłówku

Na 3 Maja spotkają się społeczne inicjatywy. Rzeszów szykuje targi

