Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Rzeszów

Nieśmiertelniki z grawerem to propozycja biżuterii skierowanej przede wszystkim do panów. Choć nieśmiertelniki pierwotnie zostały stworzone dla wojska, współcześni projektanci mody odchodzą od militarnych korzeni i traktują je tylko i wyłącznie jako ozdobę. Duże zainteresowanie nieśmiertelnikami sprawiło, że na rynku pojawił się znaczny wybór tego typu biżuterii. Na czym polega wyjątkowość nieśmiertelników z grawerem?

Dodatki inne niż wszystkie

Nieśmiertelniki z grawerem są cenione nie tylko za ciekawą formę, ale przede wszystkim za unikalność, którą zapewnia im możliwość wykonania graweru. Dość duża powierzchnia ozdoby sprawia, że można wyryć na niej dowolne treści. Moda niczego nam nie narzuca, dlatego możemy stworzyć nieśmiertelnik dopasowany do naszych własnych upodobań. Popularnym trendem wśród mężczyzn jest grawerowanie imion bliskich im osób, ważnych dat. Innym pomysłem są hasła motywacyjne, czy cytaty. Wszystkie one sprawiają, że nieśmiertelnik nie jest jedynie dodatkiem do stylizacji, ale biżuterią bardzo osobistą, z którą nie chcemy się rozstawać. Za sprawą personalizacji nieśmiertelniki są cenione przez mężczyzn w każdym wieku.

Modne nieśmiertelniki dla minimalistów i nie tylko

Nieśmiertelniki z grawerem kojarzą się nam przede wszystkim z prostą, metalową blaszką (w kolorze srebrnym) zawieszoną na cienkim (najlepiej kulkowym) łańcuszku. Takich modeli nie brakuje i cieszą się one uznaniem zwłaszcza wśród zwolenników minimalizmu. Projektanci biżuterii wychodzą naprzeciw również mężczyznom, którzy nie mają z minimalizmem wiele wspólnego, a jednocześnie są zainteresowani nieśmiertelnikami z grawerem. W tej chwili mogą oni nabyć nieśmiertelniki w różnych odcieniach złota, srebra, a także wykonane z czarnej stali nierdzewnej. Nie brakuje nieśmiertelników bogato zdobionych. Możemy wybierać pomiędzy dodatkami zdobionymi symbolami chińskimi, motywami religijnymi (przy czym motywy religijne traktowane są tu tylko i wyłącznie jako ozdoby).

Ciekawą propozycją są nieśmiertelniki będące połączeniem metalu i skóry naturalnej. Modnym trendem jest noszenie dwóch nieśmiertelników, a także nieśmiertelnika i dodatkowej ozdoby (wykonanej ze skóry lub metalu).

Nieśmiertelniki z grawerem – modna i stylowa biżuteria dla mężczyzn w każdym wieku

Efektowna biżuteria, która uzupełnia każdą stylizację

Nieśmiertelniki z grawerem należą do ozdób, które pasują do większości męskich stylizacji. Najłatwiej jest je połączyć z codziennymi outfitami, jednak nie brakuje mężczyzn, którzy zakładają nieśmiertelniki z grawerem nawet do eleganckiego garnituru (w takiej sytuacji należy jednak wybrać ozdobę na dłuższym łańcuszku, którą można w razie potrzeby zasłonić ubraniem).

Nieśmiertelniki z grawerem – od czego zacząć?

Jeżeli do tej pory nie nosiliśmy biżuterii, najlepiej jest wybrać na początek nieśmiertelnik prosty, bez dodatkowych ozdób. W biżuterii, która bardzo rzuca się w oczy możemy czuć się nieswojo. W miarę gdy będziemy przyzwyczajać się do nieśmiertelnika istnieje możliwość dokupienia dodatkowych ozdób, czy choćby wymiany łańcuszka.

Mężczyźni, którzy po raz pierwszy kupują nieśmiertelniki z grawerem powinni pamiętać o wyborze odpowiedniej długości łańcuszka. W przypadku tego typu dodatków lepiej jest stawiać na łańcuszki nieco dłuższe, gdyż nieśmiertelnik nie jest ozdobą, którą powinno się nosić przy samej szyi.

Warto jest też dobrze przemyśleć treść graweru, gdyż to w dużej mierze od niej zależy, czy będziemy chętnie nosić daną biżuterię.

Nieśmiertelniki z grawerem – komu je podarować?

Nieśmiertelniki z grawerem to biżuteria, którą bardzo często wybiera się na prezent. Popularność ta wynika z faktu, że nieśmiertelniki są cenione przez mężczyzn w różnym wieku (nie można być za starym lub za młodym na noszenie nieśmiertelnika).

Wybierając nieśmiertelnik na prezent koniecznie pamiętajmy o odpowiedniej długości łańcuszka (w żadnym wypadku nie może być on za krótki). Najbezpieczniej jest wybierać nieśmiertelniki z grawerem, które są w całości wykonane z hipoalergicznej stali nierdzewnej.

Sprawdź promocje na nieśmiertelniki z grawerem w sklepie Manoki