Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Rzeszów

Już w najbliższą sobotę, 12 czerwca 2021 r. w Rzeszowie zostaną otwarte baseny Rzeszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. ks. Jałowego 23a.

Zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami, na basenach może przebywać nie więcej osób niż połowa obłożenia obiektu. To oznacza, że na terenie odkrytych basenów może przebywać do 1500 osób. Wyjaśnić należy jednak, że ten limit dotyczy osób, które nie są zaszczepione na COVID 19 i zaszczepionych, ale nie posiadających zaświadczenia. Osoby, które posiadają zaświadczenia o zaszczepieniu nie są wliczane do limitu osób, które mogą przebywać na kompleksie odkrytych basenów Rzeszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. 

Obowiązują zasady przestrzegania higieny osobistej: obowiązkowa dezynfekcja rąk przy wejściu na teren obiektu, niekorzystaniu z obiektu, gdy jesteśmy chorzy, zachowywanie dystansu społecznego i minimalnej odległości od osób postronnych, także podczas kąpieli w wodzie, jak również w czasie oczekiwania na wejście na teren basenów otwartych (z wyłączeniem osób wspólnie zamieszkujących).

Sprzedaż biletów wstępu na baseny otwarte wyłącznie w kasie obiektu.

Ceny biletów wstępu na baseny otwarte:

  • bilety normalne - 12 zł (w godz. 9 - 19) oraz 9 zł (w godz. 17 - 20),
  • bilety ulgowe - 8 zł (w godz. 9 - 19) oraz 4 zł (w godz. 17 - 20),
  • dzieci do 7 lat - 3 zł (w godz. 9 - 19) oraz bezpłatnie (w godz. 17 - 20).

Bilety ulgowe (za okazaniem legitymacji) obowiązują: uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych, studentów do 25 roku życia, emerytów i rencistów, osoby z I stopniem niepełnosprawności wraz z opiekunem. Dzieci do lat 3 korzystają z basenu bezpłatnie.

Szczegóły na stronie Rzeszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.