Kawa z NGO w Rzeszowie dołącz do wyjątkowego spotkania!

W Rzeszowie zbliża się wyjątkowe wydarzenie, które z pewnością zainteresuje przedstawicieli organizacji pozarządowych. Spotkanie pod hasłem Kawa z NGO” odbędzie się już za tydzień, a jego celem jest wymiana pomysłów oraz planowanie wspólnych działań na przyszłość. To doskonała okazja, aby nawiązać nowe kontakty i zacieśnić współpracę w lokalnej społeczności.
- Spotkanie pełne inspiracji w Rzeszowie
- Międzynarodowe Centrum Integracji Feniks jako miejsce spotkań
- Dlaczego warto wziąć udział w Kawie z NGO”?
Spotkanie pełne inspiracji w Rzeszowie
W najbliższy wtorek, 14 stycznia 2025 roku, o godzinie 09:00, Międzynarodowe Centrum Integracji Feniks w Rzeszowie stanie się miejscem spotkania dla przedstawicieli organizacji pozarządowych. Uczestnicy będą mieli szansę na wymianę doświadczeń oraz pomysłów, które mogą przyczynić się do rozwoju ich działalności. Warto zaznaczyć, że takie spotkania są nie tylko okazją do dyskusji, ale także do zacieśnienia więzi między różnymi NGO.
Międzynarodowe Centrum Integracji Feniks jako miejsce spotkań
Międzynarodowe Centrum Integracji Feniks, zlokalizowane przy ul. 3 Maja 13 w Rzeszowie, to przestrzeń, która sprzyja integracji i współpracy. Właśnie tam, w przyjaznej atmosferze, przedstawiciele organizacji pozarządowych będą mogli podzielić się swoimi pomysłami oraz planami na przyszłość. Takie inicjatywy są niezwykle ważne dla lokalnej społeczności, ponieważ pozwalają na lepsze zrozumienie potrzeb mieszkańców oraz na wspólne działania na rzecz ich zaspokojenia.
Dlaczego warto wziąć udział w Kawie z NGO”?
Uczestnictwo w spotkaniu Kawa z NGO” to nie tylko szansa na wymianę myśli, ale także możliwość nawiązania nowych znajomości, które mogą zaowocować w przyszłości. Wspólne działania organizacji pozarządowych mogą przynieść wiele korzyści dla lokalnej społeczności, a także przyczynić się do rozwoju projektów, które mają na celu poprawę jakości życia mieszkańców Rzeszowa. Warto zatem zarezerwować sobie czas na to inspirujące wydarzenie.
Niech 14 stycznia stanie się dniem, w którym przedstawiciele NGO w Rzeszowie połączą siły, aby wspólnie działać na rzecz lepszej przyszłości dla naszej społeczności!
Ostatnie Artykuły

Najpierw kradzieże, potem groźby. 32-latek z Tarnobrzega zatrzymany

Pałka, gaz i ucieczka po imprezie w Radawie - siedmiu zatrzymanych

A4 pod Przemyślem w remoncie. Ruch pójdzie innym torem

17 pijanych kierowców wpadło podczas jednej akcji na podkarpackich drogach

Rzeszów szykuje wielkie lato z siatkówką plażową. Takiej areny jeszcze nie było

Studenci w Krośnie usłyszeli, jak wygląda nabór do Policji od środka

Rzeszów wysyła seniorów na wycieczkę przez pamięć, pałace i kremówki

Sportowy weekend w Rzeszowie. Triathlon zamknie część ulic i przyciągnie tłumy

Młodzież ćwiczyła zakładanie firmy. W Rzeszowie padły konkretne odpowiedzi

Rzeszowski Rynek pokaże Opole. Na scenie stanie Małgorzata Boć

Skrobnął kartą na targowisku - wyszło mu 10 zarzutów

Powiat Rzeszowski wśród finansowych pewniaków. Jest awans w rankingu

Blisko 3 promile i sądowy zakaz - 36-latek dostał surowy wyrok w Ropczycach

Piknik nauki w Rzeszowie szykuje setki pokazów i żywych eksperymentów
Przydatne dane teleadresowe
- WORD Rzeszów - egzaminy, zapisy, cennik i dojazd
- Urząd Statystyczny w Rzeszowie - kontakt, oddziały, REGON i dane regionalne
- Urząd Miasta Rzeszowa - kontakt i godziny
- Kliniczny Szpital Wojewódzki nr 2 im. św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie - kontakt, rejestracja, oddziały i badania
- Podkarpackie Stowarzyszenie Samorządów Terytorialnych - kontakt, członkowie, deklaracja programowa
- Parafia Chrystusa Króla w Rzeszowie - msze, kancelaria, sakramenty
